-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-003369-a
Завершена
65 612.67
UAH з ПДВ
Номер:
fa26fbe0e29c44ca95d4bebbdefe188a
Внутрішній номер закупівлі:
29647282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-003369-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Терещенко +380674422415 janna.tereschenko@gmail.com http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-05-29-007880-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
65 612.67 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заміна важеля переднього лівого
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна сальника колінвалу переднього
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна оливи КПП
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна фільтра повітряного
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна фільтра палива
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна фільтра салону
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна комплекту ГРМ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна ременя додаткового обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна водяного насоса(помпи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна сальника розподільчого валу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна гальмівної рідини
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплексне обслуговування кондиціонера
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна стійки стабілізатора переднього
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна втулки стабілізатора переднього
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна патрубка інтеркулера
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Прокачування гальмівної системи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна гальмівних циліндрів лівого, правого
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Чищення гальмівних барабанів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна гальмівних колодок барабанних
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розвал-сходження
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32577984
-
Адреса:
09170, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н село Шкарівка ВУЛИЦЯ ТОПОЛИНА будинок 5
Ціна пропозиції
65 612.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.06.2026 11:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
35faca278e3b47a3880ba20f8bf67c51
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-25-003369-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32577984
-
Адреса:
09170, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н село Шкарівка ВУЛИЦЯ ТОПОЛИНА будинок 5
Номер договору:
301/13-06
Сума договору:
65 612.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
54 677.22 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заміна важеля переднього лівого: 8 752.46000 UAH без ПДВ
Заміна сальника колінвалу переднього : 1 809.12000 UAH без ПДВ
Заміна оливи КПП : 3 857.14000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра повітряного : 1 108.51000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра палива : 2 762.58000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра салону : 687.01000 UAH без ПДВ
Заміна комплекту ГРМ : 7 329.29000 UAH без ПДВ
Заміна ременя додаткового обладнання : 5 136.49000 UAH без ПДВ
Заміна водяного насоса(помпи) : 4 355.84000 UAH без ПДВ
Заміна сальника розподільчого валу : 2 001.47000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівної рідини : 428.52000 UAH без ПДВ
Комплексне обслуговування кондиціонера : 1 248.00000 UAH без ПДВ
Заміна стійки стабілізатора переднього : 1 473.41000 UAH без ПДВ
Заміна втулки стабілізатора переднього : 1 312.70000 UAH без ПДВ
Заміна патрубка інтеркулера : 9 020.00000 UAH без ПДВ
Прокачування гальмівної системи : 576.00000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівних циліндрів лівого, правого : 3 975.40000 UAH без ПДВ
Чищення гальмівних барабанів : 384.00000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівних колодок барабанних : 8 242.73000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження : 1 152.00000 UAH без ПДВ
Заміна сальника колінвалу переднього : 1 809.12000 UAH без ПДВ
Заміна оливи КПП : 3 857.14000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра повітряного : 1 108.51000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра палива : 2 762.58000 UAH без ПДВ
Заміна фільтра салону : 687.01000 UAH без ПДВ
Заміна комплекту ГРМ : 7 329.29000 UAH без ПДВ
Заміна ременя додаткового обладнання : 5 136.49000 UAH без ПДВ
Заміна водяного насоса(помпи) : 4 355.84000 UAH без ПДВ
Заміна сальника розподільчого валу : 2 001.47000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівної рідини : 428.52000 UAH без ПДВ
Комплексне обслуговування кондиціонера : 1 248.00000 UAH без ПДВ
Заміна стійки стабілізатора переднього : 1 473.41000 UAH без ПДВ
Заміна втулки стабілізатора переднього : 1 312.70000 UAH без ПДВ
Заміна патрубка інтеркулера : 9 020.00000 UAH без ПДВ
Прокачування гальмівної системи : 576.00000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівних циліндрів лівого, правого : 3 975.40000 UAH без ПДВ
Чищення гальмівних барабанів : 384.00000 UAH без ПДВ
Заміна гальмівних колодок барабанних : 8 242.73000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження : 1 152.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.06.2026 10:48
Статус:
Підписаний