-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-011455-a
Торги не відбулися
9 984.17
UAH без ПДВ
Номер:
c107353ffc264db3af43d4ecc5a05970
Внутрішній номер закупівлі:
29991865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-011455-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 984.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 16:54 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 16:54 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 14:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 984.17 Послуги з ремонту службового автомобіля Renault Express, 1.5 2022 року випуску, державний реєстраційний номер АІ3846РА, VF1RJK00470168541