-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-007880-a
Торги не відбулися
68 996.00
UAH з ПДВ
Номер:
9696b8a583534d2cb9008fb4881b9fe9
Внутрішній номер закупівлі:
29384571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-007880-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
68 996.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 15:14 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 15:14 - 06.06.2026 00:00
Аукціон:
з 08.06.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 996.00 Послуги з ремонту службового автомобіля Renault Express,1.5, 2022 року випуску, державний реєстраційний номер АІ 3846 РА, VF1RJK00470168541