-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-001707-a
Завершена
11 981.00
UAH з ПДВ
Номер:
d05ce3266e60427dbeef32a234678a3d
Внутрішній номер закупівлі:
30179129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-001707-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-08-04-011455-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
11 981.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заміна кермової тяги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна сайлентблоків задньої балки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Заміна передніх гальмівних колодок
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розвал-сходження
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32577984
-
Адреса:
09170, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, село Шкарівка ВУЛИЦЯ ТОПОЛИНА будинок 5
Ціна пропозиції
11 981.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2026 10:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e9a4f2d27934e37bf763d9aa5391c22
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-25-001707-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОПА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32577984
-
Адреса:
09170, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, село Шкарівка ВУЛИЦЯ ТОПОЛИНА будинок 5
Номер договору:
362/14-06
Сума договору:
11 981.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 984.16 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заміна кермової тяги: 2 490.00000 UAH без ПДВ
Заміна сайлентблоків задньої балки: 5 215.00000 UAH без ПДВ
Заміна передніх гальмівних колодок: 3 016.00000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження: 1 260.00000 UAH без ПДВ
Заміна сайлентблоків задньої балки: 5 215.00000 UAH без ПДВ
Заміна передніх гальмівних колодок: 3 016.00000 UAH без ПДВ
Розвал-сходження: 1 260.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 09:58
Статус:
Підписаний