-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-011080-a
Завершена
30 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8f277ba0fea34bba81854b9449f0b7c4
Внутрішній номер закупівлі:
28741356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-011080-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-03-04-009895-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів
Кількість
30 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЖИВАГА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2281417496
-
Контактна особа:
+380662251138
-
Адреса:
08034, Україна, Київська область, Бучанський р-н., с. Маковище, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА будинок 42
Ціна пропозиції
30 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cc32135a46a44ca6a603fa1407dc0089
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-26-011080-a-b1
Постачальник:
ЖИВАГА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2281417496
-
Адреса:
08034, Україна, Київська область, Бучанський р-н., с. Маковище, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА будинок 42
Номер договору:
170/13-06
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.03.2026 14:45
Статус:
Підписаний