-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту службового автомобіля
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001648-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
36 810.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
45
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e70743a5b0b84f1693e0f02da5c1f861
Внутрішній номер закупівлі:
30234955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001648-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
36 810.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:25 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:25 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:25 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 810.00 Послуги з ремонту службового автомобіля: HYUNDAI SONATA V (NF), 2.0 GLSI, 2008 року випуску, державний реєстраційний номер АА1344ХВ, KMHET41AP9A549308