-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-009895-a
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd0ab88373e841a2a28501b800687c2c
Внутрішній номер закупівлі:
28498720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-009895-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 14:49 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 14:49 - 12.03.2026 00:00
Аукціон:
з 12.03.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів