• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 15051810ae744e2685263e9fbf4e8608
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-04-011876-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з шиномонтажу та балансування коліс автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.03.2026 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума30 000.00 UAH