-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Хомути для шахтних рам- ID: UA-2022-02-14-000514-c
- Дата створення : 14.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14104715
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПрекваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 628 днів
-
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Метизи- ID: UA-2022-01-28-002478-a
- Дата створення : 28.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13848577
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПрекваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 645 днів
-
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Пристосування для зшивання та з'єднання стрічок- ID: UA-2022-01-25-000346-a
- Дата створення : 25.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13747965
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Пристосування для зшивання та з'єднання стрічок- ID: UA-2021-12-22-002191-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13352101
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Метизи- ID: UA-2021-12-14-002750-b
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13107959
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)- ID: UA-2021-09-03-004944-b
- Дата створення : 03.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11367564
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)- ID: UA-2021-07-21-009239-b
- Дата створення : 21.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10808679
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)- ID: UA-2021-06-09-006604-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10260185
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок- ID: UA-2021-03-09-000539-a
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8949285
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічне з'єднання УМ 1750.15- ID: UA-2021-03-09-000323-a
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8948020
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Хомути для шахтних рам- ID: UA-2021-02-05-006386-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8479618
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок (повторно)- ID: UA-2021-01-20-001614-a
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8192750
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект з'єднання УМ 45- ID: UA-2021-01-14-001090-b
- Дата створення : 14.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8138300
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Механічне з'єднання УМ 1750.15 (повторно)- ID: UA-2021-01-12-000196-c
- Дата створення : 12.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8117429
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок- ID: UA-2020-12-19-001026-c
- Дата створення : 19.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7874082
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -