-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Хомути для шахтних рам
Тендер Prozorro UA-2021-02-05-006386-b
Завершена
3 649 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 249.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 249.00 UAH
Номер:
f054bc5c97ad4bcdbc9b304436aea5ad
Внутрішній номер закупівлі:
8479618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-05-006386-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +38 095 921 9671
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 649 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 249.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2021 20:00 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2021 20:00 - 09.03.2021 09:00
Період прекваліфікації:
09.03.2021 09:02 - 23.03.2021 00:00
Аукціон:
24.03.2021 13:23 - 24.03.2021 13:50
Період кваліфікації:
24.03.2021 13:50 - 29.03.2021 17:19
Період завантаження договору:
29.03.2021 17:19 - 18.04.2021 17:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 240 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скоба для міжрамного стягування М-16 під СВП-27 та СВП-22 (круг В16 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 10х60 ГОСТ 103-76) і гайкою М16 ГОСТ 5915-70
Кількість
3780 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Скоба для замків М-24 під СВП-27 та СВП-22 (круг В24 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 18х60 ГОСТ 103-76) в гайкою М24 ГОСТ 5915-70
Кількість
5040 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=496мм (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Кількість
840 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=796мм (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Кількість
2940 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДРБ ГРУП"
Оскарження: 29.03.2021 17:19 - 09.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43482644
-
Контактна особа:
Немцев Дмитро Геннадійович 380957273664 DRB_GROUP@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХОТКЕВИЧА ГНАТА , будинок 12, офіс 177
Оскарження: 29.03.2021 17:19 - 09.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 621 602.20 UAH з ПДВ /
2 031 999.00 UAH з ПДВ
2 031 999.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
90
Скарги
0
ТОВ "ВП ПРОМКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39477455
-
Контактна особа:
Дмитро Михайлов +380933450001 info@promkomplekt.kiev.ua
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СИМОНА ПЕТЛЮРИ, будинок 12-А
Початкова пропозиція
3 007 200.00 UAH з ПДВ /
2 032 000.00 UAH з ПДВ
2 032 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.03.2021 13:26
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМЛИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36403773
-
Контактна особа:
Попов Роман 380973325125 PROM_LIT@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 93100, Луганська обл., місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ КАНАТНА, будинок 58
Початкова пропозиція
3 102 330.00 UAH з ПДВ /
2 033 000.00 UAH з ПДВ
2 033 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
17.03.2021 13:25
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
7e44f2cac226408cb5def04687671928
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-05-006386-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДРБ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43482644
-
Контактна особа:
Немцев Дмитро Геннадійович 380957273664 DRB_GROUP@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХОТКЕВИЧА ГНАТА , будинок 12, офіс 177
Номер договору:
121Т/3-04-21
Сума договору:
2 031 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 693 332.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний