• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Хомути для шахтних рам

Оголошено тендер

3 649 800.00 UAH
Номер: e90a9da0d81f46868514d90dc101e6e2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-05-003141-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 3 649 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хомути для шахтних рам
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 05.02.2021 19:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 649 800.00 UAH