• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Хомути для шахтних рам

2 031 999.00 UAH з ПДВ
Номер: 7e44f2cac226408cb5def04687671928
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-05-006386-b-c1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДРБ ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Номер договору: 121Т/3-04-21
Дата підписання: 16.04.2021 00:00
Період дії договору: 16.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 2 031 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 338 666.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скоба для міжрамного стягування М-16 під СВП-27 та СВП-22 (круг В16 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 10х60 ГОСТ 103-76) і гайкою М16 ГОСТ 5915-70
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 3780 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Скоба для замків М-24 під СВП-27 та СВП-22 (круг В24 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 18х60 ГОСТ 103-76) в гайкою М24 ГОСТ 5915-70
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 5040 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=496мм (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 840 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=796мм (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 2940 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І. Данькова, 21 На карті