• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Пристосування для зшивання та з'єднання стрічок

Торги не відбулися

2 215 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 075.00 UAH
Номер: e190037eb11546908267499428b6d4b7
Внутрішній номер закупівлі: 13352101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-22-002191-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Контактна особа: Бєдненко Артур Олександрович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 215 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 075.00 UAH
Період уточнення: 22.12.2021 12:37 - 12.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2021 12:37 - 22.01.2022 09:00
Період прекваліфікації: з 22.01.2022 09:00
Аукціон: з 28.02.2022 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машинка для зшивання стрічок УМ-30
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93295, Україна, Луганська область, м.Золоте, Молодіжна, 1 На карті
З’єднання роз’ємні універсальні механічні УМ-30
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 500 комплект
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93295, Україна, Луганська область, м.Золоте, Молодіжна, 1 На карті
Механічне стикове з’єднання конвеєрних стрічок «Вулкан» 120/1600
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 400 комплект
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 93295, Україна, Луганська область, м.Золоте, Молодіжна, 1 На карті