-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок
Тендер Prozorro UA-2020-12-19-001026-c
Торги не відбулися
1 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 600.00 UAH
Номер:
e14e5c65c7f54721b043ba7bbfa5526c
Внутрішній номер закупівлі:
7874082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-19-001026-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +380959219671
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 600.00 UAH
Період уточнення:
19.12.2020 16:45 - 10.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2020 16:45 - 20.01.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 20.01.2021 10:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 60 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Механічне стикове з’єднання ковеєрних стрічок «Вулкан» 120/1600 або еквівалент
Кількість
400 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУЧАСНІ СИСТЕМИ З'ЄДНАННЯ КОНВЕЄРНИХ СТРІЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40115847
-
Контактна особа:
Мороз Анатолій Іванович 380678737817 BELTCONNECTOR@GMAIL.COM
-
Адреса:
03028, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 42/1, офіс 17/2
Початкова пропозиція
960 000.00 UAH з ПДВ /
960 000.00 UAH з ПДВ
960 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0