-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Механічне з'єднання УМ 1750.15 (повторно)
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-000196-c
Торги не відбулися
360 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер:
38d28e3c42b5406eaf6fc11a69ce30d4
Внутрішній номер закупівлі:
8117429
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-000196-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Куліков Сергій Володимирович +38 050 476 06 96
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 800.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2021 10:36 - 05.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2021 10:36 - 15.02.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 15.02.2021 09:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 60 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Механічне з’єднання УМ 1750.15 зі з’єднальним стержнем УМ L.985 мм або еквівалент комплект з’єднання УМ 30 з тросом L=1000мм
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021