• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Механічне з'єднання УМ 1750.15 (повторно)

Оголошено тендер

360 000.00 UAH
Номер: be6a55cf80c34eefb666d5d1e6cb71a8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-12-000953-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічне з'єднання УМ 1750.15 (повторно)
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 12.01.2021 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума360 000.00 UAH