-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Хомути для шахтних рам
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-000514-c
-
Подача пропозицій
-
Прекваліфікація від початку періоду пройшло 1 628 днів
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Прекваліфікація
від початку періоду пройшло 1 628 днів
4 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 500.00 UAH
Номер:
f8e52a89e75940058686fab7f24151f2
Внутрішній номер закупівлі:
14104715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-14-000514-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович 38 095 921 9671
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войнов Сергій Миколайович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 500.00 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 10:26 - 07.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2022 10:26 - 17.03.2022 09:00
Період прекваліфікації:
з 17.03.2022 09:01
Аукціон:
з 22.04.2022 12:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 240 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скоба для міжрамного стягування М-16 під СВП-27 та СВП-22 (круг В16 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 10х60 ГОСТ 103-76) і гайкою М16 ГОСТ 5915-70
Кількість
4200 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Скоба для замків М-24 під СВП-27 та СВП-22 (круг В24 ГОСТ 2590-71) в комплекті з планкою (полоса 18х60 ГОСТ 103-76) в гайкою М24 ГОСТ 5915-70
Кількість
5600 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=0,5м (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Кількість
1176 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=0,67м (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Кількість
756 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міжрамне стягування під СВП-27 та СВП-22 L=0,8м (куток Б-63х63х6 ГОСТ 8509-72)
Кількість
2268 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Скоба ЗКШ.000 в зборі під СВП-27
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Гайка М-24
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Гайка М-16
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Прекваліфікація
Учасник
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІСТАНТС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44649507
-
Контактна особа:
Наталія +380669141732 distants@ukr.net
-
Адреса:
02093, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська, будинок 23
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОРДАДОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44512386
-
Контактна особа:
Хачикян Радислав Вахтангович +380503674188 donres@i.ua
-
Адреса:
02002, Україна, м. Київ, 02002, місто Київ, вул.Сверстюка Євгена, будинок 17
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0