• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Хомути для шахтних рам

Оголошено тендер

4 500 000.00 UAH
Номер: 2c4538c87954434ba84803cb0792b382
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-14-000554-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 4 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хомути для шахтних рам
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 14.02.2022 10:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 500 000.00 UAH