-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Пристосування для зшивання та з'єднання стрічок
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-000346-a
Торги не відбулися
2 215 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 075.00 UAH
Номер:
c689521fe32346debc563bfbc115da06
Внутрішній номер закупівлі:
13747965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-25-000346-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Безотосний Олександр Миколайович +380959219671
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войнов Сергій Миколайович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 215 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 075.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2022 09:46 - 18.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2022 09:46 - 28.02.2022 09:00
Період прекваліфікації:
з 28.02.2022 09:01
Аукціон:
з 05.04.2022 14:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 240 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машинка для зшивання стрічок УМ-30
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
З’єднання роз’ємні універсальні механічні УМ-30
Кількість
500 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Механічне стикове з’єднання конвеєрних стрічок «Вулкан» 120/1600
Кількість
400 комплект
Період постачання
до 31.12.2022