-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-000539-a
Завершена
1 320 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
55fb462cc77d4de0bcf7bdb7fee1ca8b
Внутрішній номер закупівлі:
8949285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-09-000539-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
19 грудня 2020 та 20 січня 2021 ДП «Первомайськвугілля» було оголошено процедури закупівлі, за кодом «ДК 021:2015: 44530000-4: Кріпильні деталі». 20 січня 2021 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2020-12-19-001026-c менше двох тендерних пропозицій. 21 лютого 2021 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах UA-2021-01-20-001614-a менше двох тендерних пропозицій. Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ураховуючи викладене, зазначену закупівлю ДП «Первомайськвугілля» може здійснити, застосувавши переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
1 320 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – протягом 60 календарних днів за фактом постачання узгодженої партії товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Механічне стикове з’єднання ковеєрних стрічок «Вулкан» 120/1600 або еквівалент
Кількість
400 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВП "ССЗКС"
Оскарження: 09.03.2021 10:33 - 20.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40115847
-
Контактна особа:
Мороз А. І. +380957705393
-
Адреса:
03028, Україна, Київська область, Київ, пр-кт Науки, 42/1, офис 17/2
Оскарження: 09.03.2021 10:33 - 20.03.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 248 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2021 10:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0061a35e623a4e60ab225f976a977833
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-09-000539-a-b1
Постачальник:
ТОВ "НВП "ССЗКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40115847
-
Контактна особа:
Мороз А. І. +380957705393
-
Адреса:
03028, Україна, Київська область, Київ, пр-кт Науки, 42/1, офис 17/2
Номер договору:
101Т/3-03-21
Сума договору:
1 248 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 040 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.03.2021 00:00
Статус:
Підписаний