-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-004944-b
Торги не відбулися
153 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер:
4eb1187fbe8a497c9fe93414a1f5ae49
Внутрішній номер закупівлі:
11367564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-03-004944-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32320594
-
Додаткова контактна особа:
Гатченко Людмила Віталіївна 380504752367 pu_tenders@ukr.net
-
Адреса:
93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, вул. Івана Данькова, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Махортов Олег Юрійович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
765.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 16:35 - 25.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2021 16:35 - 05.10.2021 09:00
Період прекваліфікації:
з 05.10.2021 09:03
Аукціон:
з 10.11.2021 11:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати – за фактом постачання узгодженої партії товару протягом 240 календарних днів з дати отримання фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях240 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дюбель с ударнім шурупом 6*60 ГРИБ
Кількість
1200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дюбель з ударним шурупом 6*40 ГРИБ
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Дюбель з ударним шурупом 6*80 ГРИБ
Кількість
6100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,5*19 (шуруп д\гіпс.дерев)
Кількість
7600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,5*32 (шуруп д\гіпс.дерев)
Кількість
7000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,5*35
Кількість
8200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,5*41
Кількість
1200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,5*51 (шуруп д\гіпс.дерев)
Кількість
6000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 3,8*64
Кількість
6500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 4,2*76
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 4,2*80
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по дереву 4,8*127
Кількість
2500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Саморіз по металу 3,5*25
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Скоба для степлера INTERTOOL 12*0,7мм 1000шт
Кількість
58 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 150мм
Кількість
485 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 60мм
Кількість
265 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 50мм
Кількість
213 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 100мм
Кількість
415 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 120мм
Кількість
270 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи будівельні 70мм
Кількість
330 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цвяхи фас.мідні (фінішні) 75гр 1,2*30
Кількість
25 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Шиферні цвяхи 5*120мм
Кількість
279 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38591219
-
Контактна особа:
Максим Сілка +380981093352 msil.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
08143, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Жорнівка, вул. ЛІСНА, будинок 56
Початкова пропозиція
138 756.00 UAH з ПДВ /
138 756.00 UAH з ПДВ
138 756.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0