-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-004944-b
Торги не відбулися
153 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 16:35 - 25.09.2021 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо товарних позицій
Номер:
436051e5b8bb4dfb9abe7ed1ee5734df
Дата опублікування:
07.09.2021 12:54
Опис:
Підкажіть будь ласка, пункт 21 Цвяхи фас.мідні (фінішні) 75гр 1,2*30 - вказано 25 упак. скільки кг в одній упаковці?
Відповідь:
Доброго дня! Потребуємо Цвяхи фас. мідні 1,2*30 - 25 упаковок по 75 грам
Дата відповіді:
09.09.2021 08:01