• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Кріпильні деталі (Дюпеля, Саморізи, Цвяхи)

Оголошено тендер

153 000.00 UAH
Номер: 1d6b0b99b67448e2bf739b260966095d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-03-004884-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кріпильні деталі (Дюпеля, Саморізи, Цвяхи)
Примітки: Луганська обл., м. Гірське, 93292, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 03.09.2021 16:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума153 000.00 UAH