• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Кріпильні деталі (Дюбеля, Саморізи, Цвяхи)

Торги не відбулися

153 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер: ce1ca3edea2f4f788dda0a110294bd8a
Внутрішній номер закупівлі: 10260185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-09-006604-b   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Контактна особа: Бєдненко Артур Олександрович 380953264451 pu_tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 765.00 UAH
Період уточнення: 09.06.2021 13:52 - 30.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2021 13:52 - 10.07.2021 09:00
Період прекваліфікації: 10.07.2021 09:02 - 22.07.2021 00:00
Аукціон: з 22.07.2021 11:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дюбель с ударнім шурупом 6*60 ГРИБ
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Дюбель з ударним шурупом 6*40 ГРИБ
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Дюбель з ударним шурупом 6*80 ГРИБ
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 6100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,5*19 (шуруп д\гіпс.дерев)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 7600 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,5*32 (шуруп д\гіпс.дерев)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 7000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,5*35
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 8200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,5*41
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,5*51 (шуруп д\гіпс.дерев)
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 6000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 3,8*64
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 6500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 4,2*76
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 4,2*80
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по дереву 4,8*127
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 2500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Саморіз по металу 3,5*25
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Скоба для степлера INTERTOOL 12*0,7мм 1000шт
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 58 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 150мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 485 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 60мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 265 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 50мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 213 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 100мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 415 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 120мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 270 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи будівельні 70мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 330 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Цвяхи фас.мідні (фінішні) 75гр 1,2*30
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 25 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Шиферні цвяхи 5*120мм
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 279 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93292, Україна, Луганська область, м.Гірське, І.Данькова 21 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП СЕРДЮК АНТОН СЕРГІЙОВИЧ
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
16.07.2021 09:53
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0
ФОП КАЦИНСЬКИЙ ДЕНИС ВАЛЕРІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 151 584.00 UAH з ПДВ /
151 584.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
16.07.2021 09:44
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0