-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба дренажна)- ID: UA-2026-09-01-009733-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256552
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та супутн...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби та супутні вироби)
- ID: UA-2026-07-24-009454-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29908283
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)- ID: UA-2026-07-09-000640-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29767475
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві 5...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві 57-114 мм)
- ID: UA-2026-06-26-010368-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667951
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)
- ID: UA-2026-06-26-007354-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29664944
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопро...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
- ID: UA-2026-06-23-013665-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629098
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопро...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
- ID: UA-2026-06-16-011830-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29555677
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)
- ID: UA-2026-05-20-005485-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29281419
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопро...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
- ID: UA-2026-05-19-014133-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274790
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби мідні)- ID: UA-2026-05-06-005967-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29132878
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Вібровставки)- ID: UA-2026-04-27-002960-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29033342
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопро...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
- ID: UA-2026-04-22-014969-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28998304
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги та труб...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги та труба імпульсна)
- ID: UA-2026-04-21-012125-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28982227
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланг гумовий а...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланг гумовий армований)
- ID: UA-2026-04-08-013878-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28869365
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги)- ID: UA-2026-03-13-005672-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28598077
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -