-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011830-a
Завершена
4 613 480.25
UAH без ПДВ
Номер:
65db01f1a9ce4856b0a5ea5871dfa64d
Внутрішній номер закупівлі:
29555677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-16-011830-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 613 480.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2026 16:01 - 26.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2026 16:01 - 29.06.2026 14:00
Аукціон:
30.06.2026 11:07 - 30.06.2026 11:42
Період кваліфікації:
30.06.2026 11:42 - 31.07.2026 13:36
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 613 480.25 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)