-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-16-011830-a
Завершена
4 613 480.25
UAH без ПДВ
Номер:
095ade274f8a4d19b27eb8f00ceea0e5
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-19-000019
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
19.08.2026 00:00
Період моніторингу:
19.08.2026 17:35 - 10.09.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
19.08.2026 № 83-з
Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 № 273, доручення Держаудитслужби України від 11.08.2026 № 003100-18/10843-2026.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.
Начальник Управління Західного
офісу Держаудитслужби
в Рівненській області Олександр МУРАВСЬКИЙ
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 19.08.2026 № 83-з.
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2026-06-16-011830-a 16.06.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу контролю у сфері
закупівель Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Рівненській області Людмила НИКИТЮК
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду та відхилення тендерних пропозицій Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Промсантехніка-1", Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАСТА-ЛІСКІ ТРУБОДЕТАЛЬ", розгляду тендерної пропозиції ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕХНОЕКС", своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 27 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду та відхилення тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Акціонерного товариства "Укртрансгаз" (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника зі змінами, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 24.06.2026 № 26/ТО/189-зм-2 (далі – ТД), протокол уповноваженої особи від 07.07.2026, щодо прийняття рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Промсантехніка-1", протокол уповноваженої особи від 20.07.2026, щодо прийняття рішення про відхилення тендерної пропозиції учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАСТА-ЛІСКІ ТРУБОДЕТАЛЬ", реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕХНОЕКС", вимогу про усунення невідповідностей до 30 липня 2026, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 31.07.2026 №26/ТО/189-н-2, повідомлення про намір укласти договір від 31.07.2026, протокол від 14.08.2026 № 26/ТО/189-пр-д, щодо прийняття рішення уповноваженою особою про продовження строку для укладання договору про закупівлю, договір від 18.08.2026 № 2608000049 на суму 4 663 732,80 грн. з ПДВ (далі – Договір), відповідь Замовника на запит про надання пояснення від 26.08.2026 року.
Період усунення порушень:
27.08.2026 16:11 - 02.09.2026 00:00
Дата публікації висновку:
27.08.2026 16:11
Запити/Пояснення
Номер:
69b410b6eaa743c68f86bb21d3d081c7
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
21.08.2026 15:40
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
27.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)», (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-06-16-011830-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, постала потреба в отриманні наступних пояснень.
1. Надайте інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції потенційних учасників, аналіз ринку цін, листування з учасниками ринку, інші документи), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надайте посилання на сторінку вебсайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначені запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень просимо долучити їх документальне підтвердження.
За перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 3511 Кримінального кодексу України.
Номер:
f816470946bf45daa52c5981c92659b1
Назва:
Відповідь на запит Державної аудиторської служби України від 21.08.2026
Дата опублікування:
26.08.2026 10:52
Опис:
У відповідь на запит Державної аудиторської служби України від 21.08.2026 по предмету закупівлі «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)», номер оголошення UA-2026-06-16-011830-a повідомляємо таке:
1. Щодо надання інформації та відповідних документів (комерційні пропозиції потенційних учасників, аналіз ринку цін, листування з учасниками ринку, інші документи), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
Правовий статус об’єктів АТ «Укртрансгаз» (далі – Товариство) встановлено Законом України «Про критичну інфраструктуру» від 16.11.2021 №1882-IX (зі змінами), розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 № 578-р «Про затвердження переліку особливо важливих об’єктів нафтогазової галузі» та включено до Переліку об’єктів, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 № 83. Інформація надається із врахуванням положень постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».
Повідомляємо, що АТ «Укртрансгаз» не є бюджетною організацією, здійснює закупівлі відповідно до власних коштів, отриманих від господарської діяльності, тому у Товариства відсутні бюджетні призначення.
Обґрунтування розміру витрат та визначення очікуваної вартості закупівлі здійснено відповідно до внутрішніх розпорядчих документів АТ «Укртрансгаз» (далі також – Товариство) з питань закупівель з урахуванням наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» шляхом використання окремих методів визначення очікуваної вартості, передбачених вказаними вище документами, а саме: - розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом дослідження ринку, спрямований на отримання інформації щодо актуальних цін постачальників/підрядників та рівня конкуренції, зокрема з отриманих цінових пропозицій на момент вивчення ринку; - розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом дослідження аналогічного досвіду тощо.
Метод ринкових консультацій – це метод дослідження ринку, спрямований на отримання інформації щодо актуальних цін постачальників/підрядників та рівня конкуренції, а саме з отриманих цінових пропозицій на момент вивчення ринку.
Для визначення очікуваної вартості були направлені запити щодо отримання комерційних пропозицій на потенційних виробників та постачальників товарів: ТОВ "ТД "Промсантехніка-1", ПП "Техарм", ТОВ Газове обладнання України", ТОВ ТД Трубосталь, ТОВ «ТАСТА-ЛІСКІ Трубодеталь», ТОВ "ТД Укртрубодеталь", ТОВ "НВП ТЕХНОЕКС", ТОВ "АВ метал груп" та ТОВ "ЦЗЕНЕН УКРАЇНА НАФТОМАШ".
Комерційні пропозиції отримано від: ТОВ "НВП ТЕХНОЕКС", ТОВ «ТАСТА-ЛІСКІ Трубодеталь» та ТОВ "ТД "Промсантехніка-1" (додаються).
Для розрахунку також враховано ціни договорів минулих періодів Договір №2404000088 від 18.04.24, Договір №2405000047 від 06.05.24, Договір №2405000048 від 06.05.24, Договір №2406000026 від 07.06.24 та Договір №2411000015 від 05.11.24 (додаються).
Враховуючи всі джерела отримання цінової інформації, з метою принципу максимальної економії, очікувана вартість розрахована, як середньо-арифметичне значення з отриманих джерел.
При плануванні закупівлі формування технічних вимог і якісних характеристик предмету закупівлі проводилося на підставі необхідних технічних та експлуатаційних характеристик товару, який в повному обсязі повинен забезпечувати виробничі потреби підприємства, з урахуванням пропозицій на подібний товар на ринку України.
Розраховані витрати щодо проведення процедури закупівлі передбачені планом потреб АТ «Укртрансгаз» та відображені у фінансовому плані АТ «Укртрансгаз». Повідомляємо, що розрахунок витрат, визначення технічних, якісних характеристик предмета закупівлі та його очікуваної вартості регламентуються внутрішніми розпорядчими документами Товариства, що в умовах дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» не можуть бути оприлюднені у публічних джерелах інформації.
2. Про надання інформації щодо оприлюднення на власному вебсайті (або офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів) обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», а саме доповнено пунктом 4-1, яким зобов’язано суб’єктів господарювання державного сектору економіки забезпечити, зокрема, оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті.
АТ «Укртрансгаз» не відноситься до суб’єктів господарювання державного сектору економіки з огляду на таке. Згідно з частиною третьою статті 21 Закону України «Про особливості регулювання діяльності юридичних осіб окремих організаційно-правових форм у перехідний період та об’єднань юридичних осіб» Суб’єктами господарювання державного сектору економіки є юридичні особи, єдиним учасником (засновником) яких є держава, а також юридичні особи, у статутному капіталі яких 50 відсотків акцій (часток) належать державі або частка держави становить величину, що забезпечує їй право вирішального впливу на діяльність таких юридичних осіб.
Одночасно: АТ «Укртрансгаз» не діє на основі лише державної власності (активи Товариства становить також майно, що належить Товариству на праві власності, визначено статутом Товариства);∙ у статутному капіталі Товариства державна частка відсутня (відповідно до пункту 5.2 Статуту Акціонерного товариства «Укртрансгаз», затвердженого Рішенням акціонера АТ «Укртрансгаз» від 10.06.2025 № 644, статутний капітал Товариства поділено на прості іменні акції, вартість яких сплачена повністю. Статутний капітал сформовано засновником та єдиним акціонером Товариства - Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України»); ∙ внаслідок відсутності державної частки у статутному капіталі Товариства, відсутнє право вирішального впливу держави на його господарську діяльність.
Враховуючи, що Товариство не є суб’єктом господарювання державного сектору економіки, обов’язок оприлюднювати обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті у АТ «Укртрансгаз» відсутній.