• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)

Торги не відбулися

2 971 140.00 UAH без ПДВ
Номер: b6b96e11bc6c47fb84a79aabbaa1d3d9
Внутрішній номер закупівлі: 28998304
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-014969-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Лапська Сніжанна Володимирівна 0444612671 lapska-sv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 971 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 17:11 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 17:11 - 30.04.2026 14:00
Аукціон: з 01.05.2026 14:48
Період кваліфікації: 30.04.2026 14:00 - 08.05.2026 10:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 971 140.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)