-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-007354-a
Завершена
8 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
c72aa948adbb429b9ebf3858c8e19fd6
Внутрішній номер закупівлі:
29664944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-007354-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пушинська Олена Олександрівна 380442997359 pushynska-oo@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 14:02 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 14:02 - 06.07.2026 14:00
Аукціон:
з 07.07.2026 12:05
Період кваліфікації:
06.07.2026 14:00 - 10.07.2026 09:04
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 625.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)