-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві 57-114 мм)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010368-a
Торги не відбулися
2 217 033.00
UAH без ПДВ
Номер:
5682869bebfb4e78abcb3bceb50bdecb
Внутрішній номер закупівлі:
29667951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010368-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 217 033.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:05 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:05 - 06.07.2026 14:00
Аукціон:
з 07.07.2026 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 217 033.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві 57-114 мм)