-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-013665-a
Завершена
2 971 140.00
UAH без ПДВ
Номер:
3510ffc59df4413c851a002880ea9d29
Внутрішній номер закупівлі:
29629098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-013665-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 971 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 17:30 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 17:30 - 02.07.2026 14:00
Аукціон:
з 03.07.2026 15:27
Період кваліфікації:
02.07.2026 14:00 - 09.07.2026 11:28
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 971 140.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Деталі трубопроводів різні)