-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-000640-a
Торги не відбулися
23 382.90
UAH без ПДВ
Номер:
cea0de4f18884cce9acbd9c3fd934126
Внутрішній номер закупівлі:
29767475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-000640-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сорока Інна Володимирівна 0444612325 soroka-iv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 382.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 09:15 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 09:15 - 17.07.2026 14:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 382.90 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)