• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)

Торги не відбулися

8 625.00 UAH без ПДВ
Номер: 3d82ba2be8b84818a7d14818a57d14a5
Внутрішній номер закупівлі: 29281419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-005485-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Пушинська Олена Олександрівна 380442997359 pushynska-oo@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 12:00 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 12:00 - 28.05.2026 14:00
Аукціон: з 29.05.2026 14:26
Період кваліфікації: 28.05.2026 14:00 - 23.06.2026 10:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 625.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукави дюритові)