• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги та труба імпульсна)

Завершена

1 597 274.70 UAH без ПДВ
Номер: 2cc84586fc934a9cbc51b12e00de860c
Внутрішній номер закупівлі: 28982227
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-21-012125-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Лапська Сніжанна Володимирівна 0444612671 lapska-sv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 597 274.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.04.2026 17:02 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2026 17:02 - 08.05.2026 14:00
Аукціон: 11.05.2026 12:26 - 11.05.2026 12:55
Період кваліфікації: 11.05.2026 12:55 - 04.06.2026 13:10
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 597 274.70 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги та труба імпульсна)