-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Вібровставки)
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-002960-a
Завершена
20 543.23
UAH без ПДВ
Номер:
5cb7ca374c8648f38b6a213a05b6c877
Внутрішній номер закупівлі:
29033342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-002960-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гордієнко Віталій Юрійович 380444612499 hordiienko-vy@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 543.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 10:52 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 10:52 - 06.05.2026 14:00
Аукціон:
з 07.05.2026 12:01
Період кваліфікації:
06.05.2026 14:00 - 13.05.2026 10:37
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 543.23 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Вібровставки)