-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
- ID: UA-2026-09-01-005162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251989
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників...×-
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-03-17-002873-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28624582
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№715,71...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№715,717,718,719,720,722, частина коридору), м. Житомир, вул. Пушкінська,38
- ID: UA-2025-12-01-012085-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27338808
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власникі...×-
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-08-07-004665-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26076976
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власникі...×-
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2025-07-08-000810-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25816871
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв.м. (приміщення №№ 3...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв.м. (приміщення №№ 317,325,327,329,331) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходиться за адресою: 01010 м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
- ID: UA-2024-08-01-003089-a
- Дата створення : 01.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22204005
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2-го та 3-го поверхів в осях 25-26 корпусу №1) , що знаходяться за адресою : м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
- ID: UA-2024-07-11-005904-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22049665
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 244,5 кв.м (приміщення №№ 13...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 244,5 кв.м (приміщення №№ 130, 131, 132, 133, 134, 137) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходиться за адресою :01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, буд. 8
- ID: UA-2024-07-11-005353-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22049116
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№ 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких,8
- ID: UA-2024-07-11-004059-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22047820
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715,...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), що знаходиться за адресою : м. Житомир, вул. Пушкінська, 38
- ID: UA-2024-07-11-003203-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22047017
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв. м. (приміщення №№...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв. м. (приміщення №№ 317, 325, 327, 329, 331) на 3-му поверсі корпусу № 1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
- ID: UA-2024-07-11-001190-a
- Дата створення : 11.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22044959
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхові послуги(Послуги з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власн...×-
Страхові послуги(Послуги з обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспорту)
- ID: UA-2024-05-22-007974-a
- Дата створення : 22.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21628042
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715,...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720,722, частина коридору) за адресою: 01010 м.Житомир, вул.Пушкінська, 38
- ID: UA-2023-07-21-006257-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18469484
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв.м (приміщення №№ 31...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 260,0 кв.м (приміщення №№ 317, 325, 327, 329, 331) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою: 01010 м.Київ, вул.Московська,8
- ID: UA-2023-07-21-006168-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18469395
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,5 кв.м (приміщення №№ 14...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,5 кв.м (приміщення №№ 142, 143, 144,146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою: 01010 м.Київ, вул.Московська,8
- ID: UA-2023-07-21-005872-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18469100
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -