-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-002873-a
Завершена
38 081.00
UAH з ПДВ
Номер:
2e4ba2c60acc4a6f87b6c14fb32062f9
Внутрішній номер закупівлі:
28624582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-002873-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
38 081.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 10:35 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 10:35 - 26.03.2026 09:00
Аукціон:
27.03.2026 14:08 - 27.03.2026 14:37
Період кваліфікації:
27.03.2026 14:37 - 31.03.2026 14:01
Період завантаження договору:
06.04.2026 00:00 - 16.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 081.00 Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів