• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Оголошено тендер

38 081.00 UAH
Номер: 9a76d34c3bb44d148369eee9e6bd7715
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-17-003314-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
Очікувана вартість: 38 081.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.03.2026 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Кількість 5 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6381050 - Управління та випробування космічних засобів
Сума38 081.00 UAH