-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005162-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
2 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
12
год
09
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e45701aec3884942b57f2a0fcf0cd511
Внутрішній номер закупівлі:
30251989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005162-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:15 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:15 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:15 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500.00 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38