-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Оголошено тендер
3 000.00
UAH
Номер:
2d2be016c69b499f902b4896317afc76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006575-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору),
м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 13:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6381050 - Управління та випробування космічних засобів
Сума3 000.00 UAH