-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№ 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких,8
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-004059-a
Завершена
9 155.49
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 45.78 UAH
Номер:
269c311f8780422baccef96789c01d75
Внутрішній номер закупівлі:
22047820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-11-004059-a
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Наталія Русланівна 380931381086 ol_natali@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 155.49 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2024 12:02 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2024 12:02 - 19.07.2024 13:00
Період кваліфікації:
19.07.2024 13:00 - 24.07.2024 14:35
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 155.49 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№ 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких,8