-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№ 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких
Оголошено тендер
9 155.49
UAH
Номер:
28d57540736d4835a3bd7487eb60cb38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-27-005206-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 155.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 258,50 кв.м. (приміщення №№ 142, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 156) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходяться за адресою : 01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.06.2024 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 155.49 UAH