-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2-го та 3-го поверхів в осях 25-26 корпусу №1) , що знаходяться за адресою : м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-005904-a
Завершена
5 806.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 29.03 UAH
Номер:
a575ac1c51b34abaa69dc7b154380671
Внутрішній номер закупівлі:
22049665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-11-005904-a
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Наталія Русланівна 380931381086 ol_natali@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 806.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2024 13:55 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2024 13:55 - 19.07.2024 15:00
Період кваліфікації:
19.07.2024 15:00 - 24.07.2024 14:49
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 806.70 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2-го та 3-го поверхів в осях 25-26 корпусу №1) , що знаходяться за адресою : м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8