-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2-го та 3-го поверхів в осях 25-26 корпусу №1) , що знаходяться за адресою : м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
Оголошено тендер
5 806.70
UAH
Номер:
ad1f53bd96fc432597508e42d17097db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-27-007752-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 806.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 197,2 кв.м. (частини 1-го, 2-го та 3-го поверхів в осях 25-26 корпусу №1) , що знаходяться за адресою : м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.06.2024 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 806.70 UAH