• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Торги не відбулися

46 179.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 230.90 UAH
Номер: b03a3832462e4acabf54979247f9d0c2
Внутрішній номер закупівлі: 25816871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-08-000810-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
Контактна особа: Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 179.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.07.2025 09:34 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2025 09:34 - 16.07.2025 11:00
Аукціон: з 17.07.2025 11:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 179.00 Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів