-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
46 179.00
UAH
Номер:
18b110a286554893b8c8fdf7e7b29660
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-08-001181-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 179.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.07.2025 09:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Кількість
6 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:6381050 - Управління та випробування космічних засобів
Сума46 179.00 UAH