-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги проведення обов’язкового страхування цивільної правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-000810-a
Торги не відбулися
46 179.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 230.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 230.90 UAH
Період уточнення:
08.07.2025 09:34 - 13.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим