• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 244,5 кв.м (приміщення №№ 130, 131, 132, 133, 134, 137) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходиться за адресою :01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, буд. 8

Завершена

9 419.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 47.10 UAH
Номер: 80defc36158248bdaf99321755ae1114
Внутрішній номер закупівлі: 22049116
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-11-005353-a   
Замовник: Національний центр управління та випробувань космічних засобів
Контактна особа: Олійник Наталія Русланівна 380931381086 ol_natali@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 419.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.07.2024 13:24 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2024 13:24 - 19.07.2024 15:00
Період кваліфікації: 19.07.2024 15:00 - 24.07.2024 14:43
Період завантаження договору: 30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 419.20 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 244,5 кв.м (приміщення №№ 130, 131, 132, 133, 134, 137) на 3-му поверсі корпусу №1, що знаходиться за адресою :01010, м. Київ, вул. Князів Острозьких, буд. 8