-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), що знаходиться за адресою : м. Житомир, вул. Пушкінська, 38
Тендер Prozorro UA-2024-07-11-003203-a
Завершена
955.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 4.78 UAH
Номер:
5a990478c19b4bf78627237e3805e297
Внутрішній номер закупівлі:
22047017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-11-003203-a
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Наталія Русланівна 380931381086 ol_natali@ukr.net http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
955.45 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2024 11:25 - 16.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2024 11:25 - 19.07.2024 13:00
Період кваліфікації:
19.07.2024 13:00 - 24.07.2024 14:30
Період завантаження договору:
30.07.2024 00:00 - 09.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴955.45 Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), що знаходиться за адресою : м. Житомир, вул. Пушкінська, 38