-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Пушкінська, 38
Оголошено тендер
955.45
UAH
Номер:
798bcbed3bc04557bf3d648ed31532a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-27-005025-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний центр управління та випробувань космічних засобів
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
955.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м. (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Пушкінська, 38
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.06.2024 11:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума955.45 UAH